Yhteydenotto

Näytä tiedotekategoriat

Etusivu »Yhteydenotto

Haluatko jakaa tiedotteesi ePressi.comin kautta?

Ota meihin yhteyttä niin kerromme mielellämme kuinka se onnistuu.

 

Asiakaspalvelu: asiakaspalvelu(@)epressi.com

Myynti: 010 3877054 myynti@epressi.com

Tuki: 010 387 7050 (arkisin klo 9-17)

Yhteyshenkilömme:                                                         

 
 
 
 
Joonatan Jääskeläinen
Myyntipäällikkö
joonatan.jaaskelainen@epressi.com
050 364 3733
 
 
Antti Korpela
Liiketoiminnan kehitysjohtaja
antti.korpela@epressi.com
050 347 0001

Lauri Sainio
Avainasiakkuuspäällikkö
lauri.sainio@epressi.com
044 572 1427

Tiia Karhunen
Asiakkuuspäällikkö
tiia.karhunen@epressi.com
050 433 3866

 
Janne Lemettinen
Asiakkuuspäällikkö
janne.lemettinen@epressi.com
050 434 6698 
 
 
 

 
 
Juha Kynkäänniemi
Asiakkuuspäällikkö
juha.kynkaanniemi@epressi.com
050 3454 424
 
 
 
 

 
 
Jaakko Turkki
Asiakkuuspäällikkö
jaakko.turkki@epressi.com
050 491 3381
 
 


 
Sakari Kitunen
Asiakkuuspäällikkö
sakari.kitunen@epressi.com
040 760 2904 
 
 
 
 
 
 
 
 
Arttu Piirainen 
Myynnin kehityspäällikkö 
arttu.piirainen@epressi.com
050 439 1880
 
 
 
 
Iina Mikkola
Asiakkuuspäällikkö
iina.mikkola@epressi.com
050 9111 825

 
 

 

 

Viestintätoimistoyhteistyö

 
 Tiina Itäsola
Asiakkuuspäällikkö 
tiina.itasola@epressi.com
040 562 3400


 Lauri Juntunen
Asiakkuuspäällikkö
lauri.juntunen@epressi.com
050 344 1030


Joona Haapala
Avainasiakkuuspäällikkö
joona.haapala@epressi.com
045 873 1911

 

 

 

 

 

 

 

ePressi.com / Oulu                
Kansankatu 53                                         
90100 Oulu 

            




 

ePressi.com / Helsinki
Fredrikinkatu 61 A, 6. kerros
00100 Helsinki

Y-tunnus 1939962-1      

Hae kategoriasta

Julkaisijoita

ePressin asiakkaita
Trafi Radisson Blu Tellabs